Про нас

ТОВ "ПIКА"

У своїй роботі ми використовуємо різноманітні програмні комплекси, які допомагають вирішити інженерні завдання за більш короткий час та забезпечити для замовника економію коштів як на етапі будівництва об’єкту так і на етапі його подальшої експлуатації. У планах компанії до кінця 2020 року повністю перейти на технології BIM проектування.

Основна діяльність

1. Архітектурно-будівельне проектування – комплекс рабіт, який включає в себе створення концепції майбутнього об'єкту та її подальша деталізація і уточнення у відповідності з вимогами діючих нормативних документів та побажань замовника.
2. Проектування зовнішніх мереж – комплекс робіт по розрахунку та розробці повної схеми підключення інженерних мереж (водопостачання та каналізування, теплопостачання, електропостачання та слабкострумних мереж і т.п.), що забезпечують повноцінне функціонування об’єкту на весь період його експлуатації.
3. Проектування та розробка спеціальних розділів – комплекс робіт, який передбачає розробку вузькоспеціалізованих розділів. Необхідність розробки таких розділів залежить від рівня складності об’єкту або інженерних умов будівельного майданчику.
4. Аудит та перевірка розробленої проектної документації на предмет відповідності діючим будівельним нормам. Аналіз технічних рішень на відповідність інженерній грамотності та енергоефективності.